• |
ide | kryesore

Traileri i Captain Marvel, aktorja britanike në rol kryesor (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Traileri i ri i “Captain Marvel” sapo ka dalë . Brie Larson në rolin e Carol Danvers është e para aktore e cila do luajë një superheroinë që do ketë një film krejtësisht të vetin. E kjo nuk është rastësi sepse fansat e vërtetë të “comics” e dinë se ajo është ndoshta heroina më e rëndëishme e universit të fantashkencës. Siç duket dhe në trailer ajo ka superfuqi të cilat asnjë personazh deri tani nuk i ka, të paktën nga Avengers, ndërsa aparenca e saj e parë, osë më saktë e emrit të saj, ishte në skenat post krediteve të Infinity War ku thirret nga Nick Fury për të shpëtuar universin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *