• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Ky ministër i dha Bajrit pasaportë diplomatike

Lajme, Të fundit

Sali Berisha publikoi në Facebook një denoncim të ardhur në adresë të tij, ku theksohet se Enver Bajri, pjestar i klanit Bajri në Shkodër shtëtit i lirë jashtë vendit pasi është i pajisur me pasaportë diplomatike.


Sipas denoncuesit, kjo pasaportë i është dhënë kriminelit nga ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati.


Denoncuesi shkruan se Edi Rama darkonte në lokalin e Bajrit në Shkodër, ndërsa ky klan ka lidhje direkte me Ditmir Bushatin dhe deputetin socialist, Luan Harusha.

Gjykata jep masën e sigurisë, lihen në burg 3 anëtarët e grupit “Bajri” 

POSTIMI: 

Ditzi Bushati pajisi me pasaporta diplomatike anëtarë të klanit Bajri!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Dr lidhur me banden Bajri qe policia u kujtue ti arrestoj jo kur kryenin krime por vetem kur opozita zbriti ne Shkoder dhe arriti ti tregoj lidhjet e tyre me qeverine,mga Edi Rama i cili darkonte dhe bente fushate ne lokalin e Bahri Bajrit tek Ditmir Bushati de Luan Harusha qe i mbanin para dhe mbrapa sa here vinin ne Shkoder.

Por po te informoje se me kryesori i tyre Enver Bajri shetit i lire neper bote sepse esht i i paisur me pasaport diplomtike nga Ditmir Bushati qysh ne qershor te vitit 2014. Perveç kesaj policia me porosi te prere nga siper po i cliron nga krimet e renda duke u ngarkuar atyre akuza qesharke qe te dalin sa me shpejte te lire!

4 Comments

  1. Paske harruat sali fjalen magjike,te lutem Anonim Doktor.ti sali ke harruar te shurrosh dhe kjo te ka shkuar ne tru prandaj flet percart ti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu