• |
ide | kryesore

Dy shqiptarë të arrestuar në Athinë, trafikonin kokainë dhe kanabis

Lajme

Policia greke ka goditur një grup që trafikonte drogë në zona të ndryshme të Athinës. Në pranga janë vënë dy shqiptarë dhe një grek. Në cilësinë e provës materiale janë sekuestruar 2,7 kg kokainë dhe 3,4 kg kanabis, si dhe 14.000 euro, tre automjete dhe nje motociklete. Mësohet se grupi dispononte dhe një laborator të përpunimit të kokainës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu