• |
ide | kryesore

Fevziu nxjerr bllof Tan Hoxhën në historinë e vajzës së përdhunuar nga djali deputetit

Arkiva, Të fundit

Duke folur në Opinion lidhur me historinë e Xhesila Malokut, vajzës e cila bëri denoncim se ishte përdhunuar nga djali i deputetist socialist Rahman Rahja, gazetari Artan Hoxha që u mundua ta shfrynte ngjarjen e kundërshtoi versionin e nënoficerit të policisë Emiliano Nuhu duke paralajmëruar se nesër do të transmetinte ai një intervistë me vajzën e përdhunuar.


Por, emisioni Opinion nuk ishte LIVE, ai qe regjistruar. Dhe kur Hoxha deklaronte para publikut se ai do ta transmetonte të nesërmen intervistën, ata që e mbanin peng Xhesilen e kishin çuar atë me shpejtësi tek koleku i vet super i pavarur, Muhamed Veliu.


Pra kur Tan Hoxha bënte ato deklarata në ekran rreth orës 22 40 Xhisela e kishte bërë tashme rrëfimin e saj tejet të besueshëm.

©Lapsi.al 

20 Comments

 1. Këta tanat e analistët kurva janë në të vërtetë kriminelët që po e shkatërojnë çdo provë me dizinformatat e tyre.

 2. I doli boja edhe Hoxhes. Nuk e kuptoj si e mbajne akoma ne TV dhe e ftojne neper debate televizive. Ai eshte i inkriminuar dhe duhet hetuar nga Prokuroria.

 3. tan mut enver hogja,bythlepiresi numer 3 pas sokol palles e vangjelit,pas ketyre vijn mingjozi,anila basha,vllezrit nazarko,vasjari,ylli rakipi,mingjozi,etj legen.

 4. Tan Hoxha eshte nje lapanjoz qe pompohet prej vitesh kot nga mediat e Rames. Ky eshte avokati i vertete i krimineleve dhe bandave te lidhur tok me rilindjen. Nje kaptin katunar gjysem metri burre si top muti, qe hedh tymnaje neper studiot televizive. Ta shkerdhefte kina ate grun mu ne goje mer ordinere burre..

 5. Si del e keqja karandashit.al
  Tani e ka kap me Tan Hoxhën. I ka ngel mendja Shkurdhakut qe ja dogji ne dore farsen e 21 Janarit. Por sic e them shpesh, tashme shpellaret po vihen ne radhe e shume shpejt do futen ne shpellat nga kane dale. Kjo vlen edhe për shpellaro-komentuesit e Sali qelbesit…
  Ej, i pate sot ato fotot e zaganit me ate policin dixhital… 😂 😂 😂 Spo na sosen babalet…

 6. Deri dje, nuk e kuptoja Doktorin pse e shante kaq fort Artan Hoxhen si sherbetor te bandave
  Epo thosha e ka kunjin me Haklajt prandaj shfryn (edhe kjo mund te jete).
  Por, nuk ka asnje arsye ne bote per nje gazetar te jete ne anen tjeter te llogores, sic ishte dje ky birboja qe mundohej te justifikonte ate fare “djali te llastuar” dhe te jete kaq dukshem ne sherbim, duke humbur fytyren.
  Zaten, nuk besoj se ka pasur ndonjehere fytyre (surrat)
  Detyrim te forte paska pasur per kete deputetin e trekendeshit te krimit TR-DR-FK, qe e ka thene vete.
  Ky ishte FUNDI i Artan Hoxhes si gazetar.
  Tashti e vetmja rruge per te , eshte qe te bashkohet me te ngjashmit edhe ne zanatin e tyre (po ka b.. per ate pune)

 7. Tani flet vetëm me fakte, ju pëlqen apo jo Shkurdhakëve dhe komentuesve të tij.
  Nëse ju ka sëmurur Sali Psikopati me Lulashët e Babalet nuk ju ka faj Tani.
  Rrespekte për punën e Tanit.

 8. ka te drejte Kalemi . Fevziu me rregjistrim ?! Cudi. Tan Hoxhes ti rruani BOLET se ai nuk ben kompromis po i bie troc muhabetit jo si ju kurvat anonime

 9. keqardhje e madhe kur shihja Artan Hoxhen qe rrekej me mbulu llumrat e llumrave te nikles….dhe kur shihja te riciklohej ai kellira i videos se strasburgut…

 10. Ne rrjeshtin e komentueseve bandite rilindas, eshte simboliGR,, diversant grek, qe puno per rilindjen, te tjeret, leshko, nen tymin e narkos. e mund te jete ndonje i semure, e me pune te vockel si servil, e lepires i ndonje kocke, a ordiner kuqal. Kane marre yryc banditet, jane fryre e enjtur me marrezite e psikopatit te qeverise, kane hapur gabzherren, e po lehin vend, e pa ven, kjo duhet pare, sepse e kane humbur torruan kriminelet se po ju del kallai. Nuk ecet gjithmone me banda, vjedhje, marioane eme paraqitje kllouni. Jeni lindur kuqale, por doikni si zagare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu