• |
ide | kryesore

Kërcënimi/ I vihet flaka shtëpisë së oficeres së policisë gjyqësore në Elbasan

Lajme, Të fundit

Dera e shtëpisë së oficeres së policisë gjyqësore në prokurorinë e Elbasanit, Laura Boçi është vënë në flakë nga persona të panjohur. Fillimisht mësohet se dera është lyer me benzinë dhe më pas i është vënë flaka. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Gramshit dhe është dashur ndërhyrja e zjarrfikseve për të shuar zjarrin.
2 Comments

  1. …mire t’ju behet…..kete deshet me tepsia e kusia…….lufte civile ka per ta cu!! ne shpi tuajat nuk keni per te ndenje dot….’97 kur strukeshit poshte dritareve te mbuluara me dysheke, ka per t’iu dukur piknik…!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.