• |
ide | kryesore

‘Çmendet’ Rama, kërcënon nënkomisarin: Nuk do t’i ndahemi këmba këmbës atij horri…

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama kalon çdo parashikim duke kërcënuar nënkomisarin Emiljano Nuhu, i cili denoncoi rastin e përdhunimit të Xhisiela Malokut nga djali i deputetit të PS-së, Rrahman Rraja. Në reagimin e tij Rama është treguar edhe më i ashpër se vetë Taulant Balla. Kryeministri e ka quajtur ‘horr’ oficerin e policisë.

‘Një horr i kthyer në hero, ka sabotuar hetimin dhe ka përdorur rastin për të marrë azil. Nuk do t’i ndahemi këmba këmbës atij horri’, tha Rama, duke i mëshuar idesë se Emiljano Nuhu e ka sajuar këtë denoncim vetëm për të përfituar azil politik.


Ky është një tjetër rast i paprecedentë i kryeministrit, që sulmon dhe kërcënon ata të cilët  denoncojnë njerëzit e oborrit të ‘Rilindjes’. Me po të njëjtën gjuhë reaguan edhe ndaj Dritan Zaganit tre vjet më parë, por më pas rezultoi se të gjitha akuzat e Zaganit për drogën dhe Saimir Tahirin ishin të vërteta.

©LAPSI.al

21 Comments

 1. Ne qofte se se ne historine e ketij kombi fatkeqsi me te madhe se ky psikopat me thoni .ky dhe haxhi qamilin e ben te duket vjenez para ketij monstre qe nuk njeh limite.

 2. Ne qofte se se ne historine e ketij kombi ka fatkeqsi me te madhe se ky psikopat me thoni .ky dhe haxhi qamilin e ben te duket vjenez para ketij monstre qe nuk njeh limite.

 3. Pse nuk ja bere deri dje hetimin o shkerdhate e droguar po ben dy muaj apo donte shume pune qe nga denoncimi i vajzes apo vetem kur e beri te njohur per median nenkomisari .Ju ini rrace e poshter keshtu u mundove te mbroje dhe -Kostandinin e partise -o zagar muti o njerii pa skrupullt.

 4. O -si shkruan ky -Lapsi-cmendet Rama.Rama i cmendur eshte me kartele ,mer ilacet ketu ne Vlore njehere ne javet o-lapsi-

 5. Poshtë edvin droga!

  Të gjithë në shesh!

  Nuk ka rrugë tjetër!

  Po ulëm kokën sot, kURRË NUK MUND TË JEMI NJERËZ NORMALË!

  Unë Jam Emilian Nuhu

 6. Nese akoma, nuk e kemi kuptuar se kush eshte Rama, nese nuk e keni marre vesht se sa horr, e mashtrues eshte ky person, m perata qe e dun le ta mbajne si kategori horrash e mashtruesish, ne se duam perparimin demokratik e ekonomik te sinqerte e te vijushem, duhet shporrur kjo fytyre, e kjo bande banditesh qe kane pushtuar kete popull. Eshte koha qe kete ta abandononi per bemat e ato qe ka bere.

 7. i Dashur karo-minister (alias koqeminister). Te gjithe koleget e vet e kane njohur per punonjes policie te mire e trim aq sa per te zbardhur bythen tende ai ka vene edhe koken e tij ne rrezik duke u infiltruar tek trafikantet, sic e thane para pak ditesh ne televizor. Por per surratin tend eshte horr. Ne keto vite qe ke qene koqeminister nuk ke lene njeri pa etiketuar, ofenduar e share si te ka dash qefi, por duhet te dish qe te gjithe keta qe i ke etiketuar, i ke detyruar te lene shtepite e tyre do te te kthehen nje dite …… dhe te shohim a do kesh byth te flasesh me me ate gjuhe. Ndersa ligjerisht ty nuk kane cte te bejne sepse ti je per tu shtruar tek psikiatria dhe ne izolim te menjehershem, kure sheruese per ty nuk ka, terapia intensive nuk te ben derman keshtuqe…… je i pashprese

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu