• |
ide | kryesore

Reagon për herë të parë Rama për dhunën ushtruar nga djali i deputetit të PS ndaj Xhisela Malokut

Lajme, Të fundit

Vjen edhe reagimi i kryeministrit Rama në lidhje më denoncimin e dhunës së ushtruar nga djali i deputetit të PS kundrejt Xhisela Malokut. Rama është shprehur se dhuna ndaj vajzës është e pafalshme, ndërkohë që është shprehurës policia ka bërë detyrën.

Dhuna ndaj vajzës është e pafalshme! Po aq i pafalshëm është abuzimi politik me vajzën. Policia ka bërë detyrën pa i bërë asnjë favor djalit të deputetit. Ata që hungërijnë si derra në llucën e gërrgërreve politike e mediatike po ridhunojnë vajzën. Për ne askush s’është mbi ligjin.” – shkruan Rama.


 

8 Comments

 1. Tall bythen tall, shoket e tu jane te gjithe ti i solle e pushtet. Ta do interesi te dalesh te flasesh mbas pilafit sepse kjo eshte filozofia e politikes tende : dalim mbas pilafi, se keshtu justifikojme te gjitha krimet, madje dalim dhe si vizionar. O i semur

 2. O koqeminister, si i shpejte qe je dhe i gjithanshem perse nuk dole te na thoje, si rasti i vellait te xhafes, geronit, agronit e kushedi sa emra te tjere ka, qe ke marre pergjigje shkencore qe nuk eshte e vertete dhe te gjithe e kane sajuar kete histori. Tjetra ka te beje me tipin tend, ty o kallom nuk te rruhet se kush dhunohet sepse per keto gjera ke eksperience, te kane akuzuar disa here qe i ke dhunuar dhe shume rende grate e tua. Prandaj nuk te merr kush seriozisht. POR ME ERENDA ESHTE QE: TY O FAQEZI DHE TE GJITHE BANDES TENDE PO JU PLAS CDO DITE NGA NJE SKANDAL DHE NUK PO DEL ASKURKUSH T’JU MARRE PER LECKASH DHE T’JU ZBUKUROJNE…..

 3. Po përgjigje a i kthyet oficerit Emilian Nuhut kur ju dërgoi letër për rastin e policisë së përfshirë në fshehjen e krimit?

 4. Kjo rrace e morrave te kuq keshtu e ka ;Vete kryeministri skizofren eshte -dhunes grash-sa gra ka lene ky monster .Ky kryeminister akuzoi te atin per djalin.Ky kryeminister i solli ne qeveri dhe ne parlament dhe ne postet drejtuese te bashkive -Shukurinjte-e cfare mund te presesh nga ky o popull.

 5. E panë qindra mijë shqiptarë në TV në opinionin e Fevziut se kush është derri i plagosur mediatik e politik që ulërinte si i xhindosur sikur ti kishte hyrë gjarpëri në b…., sozinë tënd Tao Palla që të imiton ty.
  Edhe ai si puna tënde, ose qesh si sherr budalla, ose ulurin që të mos dëgjojë kur të tjerët ja nxjerrin lakrat në shesh.
  Nëse do të ishte vetëm ky rasti i djalit të deputetit Rrahja, (që nga mbiemri e ka lidhjen me dhunën), do të thonim se po i bijnë kot në qafë kësaj qeverie.
  Po ka pesë vite që me qeverisjen kriminale që ti e quan rilindje, më së paku do të shpërthejë një skandal në javë si ky i fundit.
  Ka vërtetë policë të ndërgjegjshëm e kurajozë që ndershmërisht janë përpjekur ta bëjnë detyren e tyre, por në vëend që të përgëzohen nga qeveria tënde, janë sulmuar e kërcënuar edhe me jetë duke u detyruar edhe ata si mbi 500 mijë shqiptarë të tjerë të marin aratinë e të kërkojnë azil politik në BE.
  Por ti sigurisht nuk të shkon mendja ti përgëzosh ato.
  Për ty detyrën e policit e bën mirë ai që ju thotë femrave të dhunuara se kush të reh të do.

 6. Lexojeni me kujdes se çka thene ky bastard . Edhe tja kishin hequr trurin e vogel do fliste me mire ky bastard . Policia e beri punene thote ky bastard , nese policia do kishte bere punene apo me sakt nese deputetet e tu do ta kishin lene policine te bente punene e tij ky kurve djale do ishte pas hekurave . Po ti llomotit se edhe buçet kete pune bejen , thjesht ti po trash zullumin , çdo qeni i vjen ora e tij .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu