• |
ide | kryesore

Kush e sheh këtë grua të lajmërojë policinë e Tiranës

Lajme

Policia e Tiranës kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e një të moshuare të larguar ditën e sotme nga banesa.


Ajo quhet Varvara Teneqexhiu, 76 vjeçe, banuese në zonën e “Medreses”.


Në momentin e largimit nga banesa kjo shtetase ka patur veshur një fustan të zi me mëngë të shkurtra me fushë me lule dhe sipër një triko ngjyrë rozë.

Çdo qytetar që disponon informacion të nevojshëm për gjetjen e kësaj shtetaseje të telefonoj në numrin e Sallës Operative Tiranë ‭069 411 0202‬.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu