• |
ide | kryesore

Kërcënohet biznesmeni në Kosovë, dy të arrestuar

Lajme

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Kavajës, pasi kanë kërcënuar një person që merrej me biznes.
Të arrestuarit janë G.SH, 39 vjeç dhe A.XH, 35 vjeç, ndalimi i tyre është bërë të dielën nën akuzën e ushtrimit të veprimtarisë tregtare, e veprimeve të konkurrencës me anë të kërcënimit ose dhunës dhe akuzën e bashkëpunimit për një vepër penale. Ndërkohë policia nuk jep detaje se cili është personi i kërcënuar apo dhunuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu