• |
ide | kryesore

Prapaskena / Ata që ishin prezent tergojnë frikën dhe ankthin e Xhisielës para intervistës

Arkiva, Të fundit

Top Channel shkoi me një grup xhirimi në Durrës të dielën për të bërë intervistën. Aty ishin kameramanët, shoferi, gazetarja Eni Vasili dhe gazetarja e kronikës Anila Hoxha. Duke dëgjuar transmetimin e bisedës në “Open” Hoxha dhe Vasili pranuan se para intervistës jo vetëm 25 vjeçarja gënjeu duke thënë që erdha me taksi, në fakt që shoqërohej nga burra të panjohur, por ajo gjatë bisedave jashtë kamerës ulte sytë, i merrej frymë dhe i thahej goja.


Vetëm nga këto kuptohet vërtetësia e intervistës dhe pse ajo tha se kishte vetëdjegur veten me cigare dhe nuk ishte dhunuar por qe përplasur me makinë.


©Lapsi.al

 

 

4 Comments

  1. Hijenat mediatike ne sulm frontal per ta shqyer viktimen e rradhes dhe ne kete rast eshte nje vajze.keto hijena ne vend qe te shqyejne politikanet I marin ne mbrojtje

    1. botues ne byth te rames qenke ti.erdhi me tyt ie oushkes dhe thoot me taksi.trefo botues i bythes se rames kushte kanabis,kokain apo heroin rama ne byth.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu