• |
ide | kryesore

Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë

Lajme, Të fundit

Tjetër tërmet ka rënë sot në Shqipëri. Me epiqendër në Lalz, Durrës, lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë, Krujë, Rrogozhinë e zonat përreth.S hërbimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit bën me dije se tërmeti ka rënë në orën 10:39 minuta me intensitet prej 3.1 ballësh, i shkallës Rihter. Nuk njoftohen dëme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu