• |
ide | kryesore

Çështja ‘Xhisiela’/ Gjykata e Krujës jep masën e sigurisë arrest me burg për Rexhep Rrajën

Lajme, Të fundit

Gjykata e Krujës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për djalin e deputetit Rrahman Rraja, Rexhep Rraja.

Ky i fundit doli sot para gjykatës së Krujës për t’u njohur me masën e sigurisë pas akuzave për dhunë fizike ndaj ish-të dashurës së tij, Xhisiela Maloku.

Ai ka dale nga paraburgimi i shoqëruar nga efektivet, ndërkohe qe te dera e priste furgoni i policisë.

Rexhep Rraja u arrestua pak ditë më parë pas urdhrit të Gjykatës së Krujës e cila ka dhënë ‘Arrest me burg’ në mungesë për të riun e akuzuar për ‘përndjekjen’ e Xhiseila Malokut.

2 Comments

 1. Pse arrest me burg? Vajza foli se i kishte gjuajtur vete me kofshe cigates se shtrenjte te Rrrexhep Dajakut.
  LIRONI RRREXHEP DAJAKUN!
  @UNE JAM RRREXHEP DAJAKU!

 2. Edhe gjestin me duar
  I Ka treguar lul bashes se Ca do Marri ne votime dhe Ka te drejte
  PA ndryshimin e kodit zgjedhor kot hyn votime
  Kete se do asnjera pale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu