• |
ide | kryesore

Flet Xhisiela: Nuk shkova në dhënien e masës së sigurisë ndaj Rexhepit se do quhet kërcënim

Lajme, Të fundit

Xhisiela Maloka është kthyer në lajmin kryesor të këtyre ditëve. Ajo mbrëmë doli në dy televizionet më të rëndësishëm në vend, duke folur në lidhje me denoncimin që ajo ka bërë kundrejt Rexhep Rrajës për dhunë. Në dy intervistat e saj ajo e ndryshoi versioni ne saj të ngjarjen nga çfarë kishte thënë në dëshminë e saj në polici.


Bile ajo tha se ajo dëshmi është e rremë dhe se e ka bërë për arsye xhelozie. Nuk dihet nëse Xhisiela ishte nën kërcënim mbrëmë teksa ka folur për Eni Vasilin dhe Blendi Fevziun, por vetë Maloku e ka përgënjeshtruar diçka të tillë. Ndërkohë pak pas mbarimit të këtyre emisioneve Xhisiela është futur në rrjetet sociale dhe ka reaguar aty. Në një postim në Instagram ajo shkruan se pse nuk ishte në sallën e gjyqit kur iu dha masa e sigurisë Rexhep Rrajës


Falenderoj të gjithë ata që më kanë mbështetur dhe vazhdojnë ta bëjnë. I lutem opinionit gjithë opinionit publik për mesazhet negative dhe fyese të ndalen derisa të zbardhet e vërteta. Në lidhje me mos praninë time sot e masën e arrestit për ish të dashurin tim dua tju sqaroj sepse të pranishëm kanë qenë shumë familjarë të tij dhe prania ime aty do të quhet përsëri kërcënim. I qëndroj çdo interviste që kam dhënë dhe Rexhepin do vazhdoj ta mbështes në çdo gjë. Masa e tij e arrestit ishte e qartë që ishte politike, dimë të gjithë mijëra rase ë tilla konfliktesh mes të dashuruarve, por jo të të gjithë janë “djali i deputetit”. Ai është ish i dashuri im, nesër mund të jetë miku im ka mbështetjen time dhe i them që do ia dali derisa e vërteta të zbardhet siç është dhe politika të mos fusë më hundët. Faleminderit të gjithëve”.

7 Comments

  1. Po ti duhet te futesh ne burg te pakten 5 vite per mashtrim te autoriteteve shteterore dhe prishje qetesie per qytetaret e getij vendi :)))
    Ti qenke nje fycke qe e paske pas hak edhe shpullen edhe per. te bere prostituten. Ndyrsire femer, baxhelle qe vure ne loj gjith shqiperin.

  2. nuk ke faj ke pernjeheresh pall ,kar e arm ne vagin dhe harron qfare ke then.a nuk harroi qelbesira rama bllokun e hajnit ilir meta kur ky ja futi ngjalen dy metra ne lalz.prandaj o per karrik si rama rdhe pse e quan bastard e kokpalare dhe han pal e ngjal ne lalz harron,ose palla e arma e rrajave e ballave te thon te thuash broqkulla.lloji bert,e disa te pa emer i besuan qelbesires edvin se avioni ishte mushkonj,pastaj jasteku i griseldes femij 9 muajsh e lere kjo te harroi qfare tha pes minuta me par ne top.

  3. O Endri o te qifte Kina robt, po pse si ta ha mendja ty se ajo flet me mendjen e vet apo e ka shkruar vete ate postim

  4. moj debile prostitute rrugeve te botes me keto mend ke per te perfunduar , do te visi vete tutari qe ti i dole ne mbrojtje dhe atje munt te luani bashke me cigare duke djegue njeri tjetrin jo me ne kofshe por tek qrgani intim dhe kete e ke pak sepse nuk kerkove drejtesi

  5. nuk e kuptojme kete vajze shkonte vete pas disa muajsh ndarie ne polici per ta denancuar me fakte i ka qe e pa perdhunuar dhe tani na thote se do jemi shoke se per cfar nuk e kuptoj me e keqia eshte se eshte dhe arsimuar dhe sic dha dhe ne emisionin e blendit do iki jasht pasi e ka tutoin perdhunues i cilimse shpejti del nga burgu :Po te ishte pak e zgjuar duhej te zghidhte tjeter rruge dhe mendoj per kete ngarkese imi beri publikut shqiptar duket te shkoje ne burg dhe atje te beje si te doje me perdhunusin dhe politika dhe opinioni shoqerore te qetesohet nga keto mostra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu