• |
ide | kryesore

FOTOT/ Zbulohen detaje nga jeta e Xhisiela Malokut para ndarjes me Rexhep Rrajën

Lajme, Të fundit

Ndërkohë që sot është dhënë masa e sigurisë për Rezhep Rrajën, djalin e deputeti socialist Rrahman Rraja të akuzuar për përndjekje të Xhisiela Malokut, detaje zbohen nga jeta e kësaj të fundimit.


Në disa foto të postuara në Instagram, Xhisiela shihet e lumtur teksa ka marrë si dhuratë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, apo në një tjetër foto ku ka kaluar pushimet  e verës.


Nuk dihet saktë periudha se kur janë bërë këto foto, gjatë kohës që ajo ka qenë në lidhje me djalin e deputetit të PS-së, Rrahman Rraja apo pasi ata janë ndarë.

Nga këto foto është jeta e luksit që Xhisiela ka bërë, nisur që nga veshjet, (varëset e floririt, çanta Alviero Martini), e deri tek ambientet që ajo ka frekuentuar, pushimet verore në resorte, apo studimet master në një universitet privat.

9 Comments

  1. kur te mban me leke i dashuri… s’di ca te mendoj me… Kjo vajze ka probleme personaliteti.
    Fillimisht le te shkoje ne burg per deshmi te rreme.

  2. keta gazetaret jane tamam grabiqare. Nuk ju plas fare per ate vajzen . Sa klikime kane marre ata keto dite nuk do ti marrin per gjith vitin.

  3. tash xhisela ke te drejt te konkuron mrika kodhelin,ermonel felaj,roshin,doshin,frrokun,ndoken,sajme qorrin etj.je e denj per rilindje.perpara xhisela rama,rraja e balla ti kan ber tri fela nga dy qe normal duhet te kesh.MJERIM.

  4. 0 Bushat kurva po cfasre do te thuash me kete shkrim ti dhe ky idioti qe e ka botuar? cfare alibie po ngreni? Qe kjo mqs ka humbur kete “parajse” qe ja ka ofruar dikush me pare droge e beri per hakmarrje

  5. keqardhje pet vajzen edetyruan te thot ato qe donin kurvat rrilifjes , njelloj si ne diktatur kur i detyronin tepranonin gjrra qe si kishin bere.

  6. me vjen shum keq per vajzen qe kurvat erilindjes e deturuante terhiqet ,dhe ne diktatur keshtu benin i detyronin njerzit ye pranonin gjera qe si kishin bere

  7. Shqiperia ka ha halle me te medha si problemet shume te medha ekonomike qe do ti perjetojme te gjithe se shpejti, ky eshte nje “film artistik” qe i jep vete drejtim kjo si te doje..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu