• |
ide | kryesore

‘Xhisiela’, Rama paralajmëron paketë antishpifje

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama flet për një paketë antishpifje pas akuzave të opozitës mbi maxhorancën dhe atë vetë, lidhur me rastin e Xhisiela Malokut, të dhunuar nga djali i deputetit të PS-së.


”Më vjen mirë që s’jam më i vetmi që them se vajzën e morën peng dhe e kthyen në mish për topat e kazanit politik e mediatik! Më mirë vonë se kurrë. Ndërkohë duhet çmontuar me fakte pjesa tjetër e këtij horrori mendjesh e gojësh të përdala. Dhe shumë shpejt një paketë antishpifje👊”, shkruan Rama


7 Comments

 1. po te behet kjo paketa antishpifje Bushati & Shkullaku falimentojne qe muajin e pare.
  Keto dy shushunja mediatike rrojne vetem mbi shpifje, lajme te transformuara, genjeshtra , shantazhe.

  1. O ti mut rilindje po ku ke tru ti të mendosh që del në përfundime.

   Trurin tënd ta ka mpirë hashashi dhe rilindja.

   Idiot!

  2. xxxx po ty kush te paguan pastaj nuk ke me qfare shkruan por ter diten duhet te han mut stalini,rame,roshi,doshi etj dhe at mut te qir sepse ramen e pallojn gjer e gjet frroku,roshi,doshi.

 2. Je vonuar shume shkerdhate per ta beri ligjin kunder shpifjes pastaj gjithkush ti beje mire llogarite kur te shpifi.neni 1 kush shpif 30 vjet burg,hyn ne fuqi menjehere.malokeve dhe ato qe i shkojne mbrapa vetem keshtu kuptojne

  1. i pa emer sapo doli nga qenefi negjmije qe stalini e ndertoi ne kenetat e vlores ku ter qelbi mblidhet,ik pirdhu o hajvan ti ne ke tru e lere emer.lop ,dele,krymb te ka rama prandaj nuk ke emer.

 3. Nuk e di ke quan malok ky xxx por ky ligj esht ligj kumonist qe pengon drejten efjales .Me qfar kam lexu as nje komentus nuk e hedh posht ngjarjen e vajzez qoft majtas a po majtas se te djatht nuk keni

 4. Nxirr dhe nje pakete kush shan -Partine -soci-haleiste-dhe komentuesit e ridhjerjes burg.O i droguar nxirr dhe ne tjeter ligj ate te tradhetise ndaj atdheut ,burg.Po te numurohen dhe po shkurtohen ditet .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu