• |
ide | kryesore

Del AUDIO/ Sherri në gjykatë mes Eni Çobanit dhe Rudina Islamajt

Lajme, Të fundit

Publikohet audio e debatit që avokatja e njohur Eni Çobanit pati paraditen e sotme në gjykatën e Gjirokastrës me shtetasen Rudina Islamaj. Dritare.net ka publikuar momentin e nxehtë mes tyre që përfundoi deri në polici. Çobani dhe Islamaj u shoqëruan në komisariatin e Policisë Gjirokastër për tu sqaruar.

1 Comment

  1. Ore, shkurdhak, a e more vesh qe Eni e përgënjeshtroi kete muhabetin e kazanit tend apo jo… Apo thuaj, jemi qe jemi i fusim nje babale…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu