• |
ide | kryesore

Rama reagon sërish për “Xhisielën” nga Twitter-i: Nëse Taulant Balla ka qenë në komisariat me armë…

Lajme, Të fundit

Rama reagon sërish për rastin e Xhisiela Malokut. Ai përmes Twitterit ka mbrojtur kreun e grupit parlamentar të PS-së duke thënë se nëse Balla ka qenë me armë në komisariat atëherë Lulzim Basha ka qenë në pushtet me votë dhe Saliu ka qenë në Hollivud për të luajtur Pretty Woman. Pavarësisht se hetimet e prokurorisë nuk kanë përfunduar akoma, Rama ka dalë në përfundimet e tij.


Nëse Taulant Balla ka qenë në komisariat me armë, Lulzim Basha ka qenë në pushtet me votë dhe Saliu ka qenë në Hollivud për të luajtur Pretty Ëoman
Paketa Antishpifje e vetmja mënyrë që ky karagjozllëk i madh politik e mediatik të mos kthehet në një normalitet të turpshëm.
” – shkruan Rama.


6 Comments

  1. Kam një pyetje Zoti Kryeministër, po mallkime kemi të drejtë të shpërndajmë apo na zë ligji dhe për ato ? Për shembull, në se themi “hënksh kokrrën e plumbit se ne na duket sikur po e kruan shumë bythën”, është e dënueshme? Thjesht pyetje… Po të bësh pyetje, është e dënueshme? Të vihemi dakord për rregullat e lojës, që të mos shkojmë për dhjamë të qenit të birit të qenit. Ju lutem na tregoni cfarë mund të themi dhe çfarë është e ndaluar.

  2. nuk meret KM i nje vendi, me ceshtje penale,nuk funksionon shteti keshtu. ka5 dite ceshtja xhesi, ne qender te politikes. n.q.se do ishte shtet funksionojne org. kopetente…….jeni akoma 100 vjet anash.o popull ar.

  3. Merr guximin e mbro bandite banditi, ashtu si dhe ne rastet e tjera. Po a eshte KM,, ky apo kryetar bandash, a mbro shtetin, e ligjet, dhe ekonomine e shtetitit apo merret me ato qe i mbro? pyetje sa per ta bere se tashme ky dihet qe eshte mbrojtesi e organizuesi, frymezuesi i tere bandave, krimineleve, narkomaneve, e hajduteve, pra ky eshte vete ne krye. Prandaj duhet ndergjegjesohet ky popull ,,,, RAMA ,,, IK,,,

  4. dhe kush do e gjykoj geron apo fatmir xhafa ,vet palla taulant apo palla sokol.a mos ndoshta baba taku,ose NGJALA E METES qe morri rama dhurat ne lalz.i pjerdhur fare:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu