• |
ide | kryesore

‘Xhisiela’, Taulant Balla bën padi edhe për Alibeajn e Palokën

Lajme, Të fundit

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka paditur në Prokurori për dy vepra penale deputetët e PD-së, Enkelejd Alibeaj dhe Edi Paloka. Padia lidhet me cështjen ‘Xhisiela’ dhe deklaratat që janë bërë prej tyre në adresë të deputetit socialist. Sipas Ballës këta dy persona kanë knsumuar veprën penale të ‘Fyerjes’ dhe ‘Shpërdorim detyre’ kryer në bashkëpunim me Lulzim Bashën. 


©LAPSI.al


4 Comments

  1. Hajduti bertet, kapeni hajdutin,,,,po si xhanem, nje here te veteme te kish pranuar ato qe eshte akuzuar, e bere nga ky brisku Rames>.

  2. Kuqalet akoma ma salen, ketyre po u shqyhen poturet nga banditesku shteteror e partiak, dalin keta se akoma jane me enderrat e Berishes, qe me sa duket i paska lene peng ndonje gje pa ja aprovuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu