• |
ide | kryesore

Çiljeta tregon unazën e fejesës (FOTO)

Paparazzi, Slider

Këngëtarja ka publikuar një foto në të cilën duket dora e saj dhe e Albanit të kapura me njëra-tjetrën.

Ajo që tërheq vëmendjen është unaza në dorën e Çiljetës, në gishtin ku zakonisht mbahet unaza e fejesës.


Duket se gjërat tashmë janë zyrtarizuar, të paktën kjo gjë mund të kuptohet nga fotoja dhe unaza në gishtin e këngëtares.Prej dy vitesh Çiljeta dhe Albani janë komentuar shpesh nga mediat rozë për lidhjen e tyre edhe pse nuk ka patur një konfirmim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu