• |
ide | kryesore

Kush i fsheh 10 kamerat që filmuan Taulant Ballën në Fushë Krujë?

Lajme, Të fundit

Në policinë e Fushë Krujës janë 8 apo 10 kamera, që filmojnë gjatë të gjithë ditës çfarë ndodh n Komisariat. Këtë fakt e zbuloi një ditë më parë, Emiljano Nuhu i cili tregoi se kamerat janë vendosur për shkak të sulmeve me tritol që i janë bërë komisariatit.


Pikërisht këto kamera ka kërkuar sot Partia Demokratike, sipas të cilës pamjet filmike provojnë se Taulant Balla ka qenë aty bashkë me Rrajat për të kërcënuar oficerin e policisë Emiljano Nuhu.


“Në 10 ditë 4 versione të ndryshme për vendndodhjen e Taulant Ballës, i cili u zhyt edhe më thellë me fallsifikimin e tabulateve të rreme telefonike që po përhap në media prej mbrëmjes së djeshme.

Atëherë çfarë e pengon Edi Ramën të publikojë pamjet që provojnë praninë e Taulant Ballës, Artur Bushit dhe Rexhep Rrajës në Policinë e Fushë Krujës?

Nënkomisar Emiljano Nuhu bëri publik faktin se atje ndodhen 8-10 kamera, të cilat kanë rregjistruar çdo lëvizje të datës 21 korrik” është shprehur Flamur Noka.

14 Comments

  1. i pa emer ti seriozisht e merr vetem roshin kur te perdhunon ne grup,rraja me pall gojes ,ndoka e frroku anash ju bie me dor si sokol palla me dy duar vetes e roshi ta fut dihet ku..keto ja serioze i pa emer te perdhunojn dhe u thua me puthen .bravo i pa emer o tu beft edhe muti im mjalt siq e duket muti i ridhjerjes.po pse nuk i qitni pra filmimet ka 2 jav kur genjeu nuhu,apo po i qoni ne byth te rames per ti ber expertizen.

 1. Ja pra nje banane qe ju hedh ky portal majmuneve opozikare te tij qe te fillojne te kercejne me histeri duke bertitur…. KUSH I FHEEEEH 10 KAMERAAAT… KONSPIRACIOOOON.
  EDI RAMA KA FSHHUUUUR 10 KAMERAAAT.

  1. per majmiunin qe muti qe i jep rshi doshi e rraja i duket mjalt.ku i keni videot fol mut,apo se pari i futni ne byth te rames per expertiz pastaj dalin te felliqura se ne vend te balles del erionka aty.
   pa i ber monstra rama expertiz nuk ka video.a nuk ju kujtohet kur beri expertizen e bllokut te hajnit meta i doli ngjal lalzi ne byth rames.

 2. Po dihet kush i fsheh, është po ai qe fshiu serverin e kamerave ne kryeministri ne 21 janar… Sdo shume mend kjo…apo jo…

  1. gr patjeter se rames i doli nga blloku i metes ngjal dy metra ne lalz qe e thithi dhe e thith ende se e ka ber ngjal president.tash shko ndihmoi pak se dy meter ngjal nuke perballon tash qe ke dhe palla rraje e taulnt balle.po mos te kishte qen muti balla ne videot e permendura muti i stalinit rama do ti shfaqte ne ERMUTV;DHE LOPA ANILA BASHA E KARIT ME BOLE QE DITEN E PAR.por tash rama i ka futur te 10 kamerat ne byth per ti ber expertiz pastaj do i del fytyra e kristaq rames qe e ka ngjiz me sperm stalini ket defekt njrrzor bastardin rama.

 3. A kane pasqyre keta komentues, qe dihet njeri grek, e tjatri ivdekuri i rilindjes, si ipa emer, d,m, th,,, kopil,,,nejse,, Na jepni ndonje version, te banditeve tuaj te perkryer si njerez me ndergjegje, e qe na u sulmokerkan kot, e pasytaj mblulojeni dielli n me shoshe, Me te pa ndershem, hipiokrite, e batakcinj se kjo sere e ketyre rilindasve, s,eshte pare . Sulmojne gazeten, autorin, opozten, komentuesit, deshmitaret, ,,,poc;far kane pranuar keta zuzare ne bemat etyre,,,,asgje,, gjitmone te hidhen ne qafe po u the ndonje nga ato veprimet mafioze. E, pra ky eshte pushtet i mafiozeve, me zorraxhinj rilindas te origjines kuqale qe kane pushtuar vendin, politiken ekonomine, e cdo gje, keta i komando nje diktator, e ky eshte psikopati mashtruesbandit,, RAM kaqoli.

 4. paramendo 10 kamera dhe per 2 jav poli-dhija e xhafes nuk i nxjerr .duhet qe bastardi e kokpalari edvin shizofreni ti fus ne byth e tu bej expertizen.po mos te kishin qen rraja artur bushi e taulante thith palla kercnim sot ER MUT TV;REPORT,vizion plus do shfaqnin ter diten videot pa taulant thith palla.rraja e artur edvn enver frrok bushin.

 5. >>> kamerat që filmuan Taulant Ballën në Fushë Krujë? >>>>

  Aaah bushat kurva… e beri fakt te kryer.

  Si shume po ju djeg kjo puna e kamerave ketyre te pds. Pse po pyesin ? apo duan te dine se ku jane dhe kush prokuror po i analizon. Dihet se ato i ka prokuroria, por siduket jane jasht kontrollit te spiuneve te PDs ne prokurori.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu