• |
ide | kryesore

VIDEO/ Prezantueses së motit i del gjoksi në transmetim

Syri i Lapsit

Një prezantuese moti pati një moment të pakëndshëm live në TV, pasi një çrregullim me veshjen i shfaqi asaj gjoksin.

Vallëzimi dhe shfaqja e pjesëve të trupit e ka bërë Daniela Crudu-në e një televizioni rumun të famshme, duke mbledhur mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Por Crudu zbuloi më shumë se që duhet, gjatë një performance këtë javë duke e prezantuar motin. Shikojeni momentin:

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu