• |
ide | kryesore

FOTO/ Në krah të një trafikanti kokaine? Balla: Imazhi është i montuar!

Lajme, Të fundit

Deputeti socialist Taulant Balla ka reaguar pas publikimit nga ish-kryeministri Sali Berisha të një fotoje ku sipas tij Balla ishte në shoqërinë e një trafikanti kokaine. Por sipas Ballës, fotoja është e montuar.

“Kinostudio e SHQUP-it dhe Saliu deshtuan perseri sot turpshem me nje fotomontazh, i cili ishte realizuar keq. Moren nje person qe nuk i di as emrin, prene nje fotografi timen dhe prodhuan foto te montuar, te cilin portalet e Zenit te Saliut dhe te kunatit te Lulit e bene lajm. Po me mire te kishit vene Lulin bashkë me Babalen, sesa kete tipin😂😂😂 #vajmedetopozita” – shkruan Balla.


7 Comments

  1. balla genjen ,nuk esht i njeti vend,shifeni sakon aty me ramen nuk ka shami te bardh ne gjepin ne gjoks,dhe ka nje rrug dhe pem tjeter,kurse me ramen ka nje vetur.

  2. O Balle, fotomontazh eshte vertet. Por problemi eshte se ti je fotomontazh ne thelb. Surrati yt me ate qe perfaqeson dhe ben, vendi ku jeton dhe buka qe u ha te tjereve jane nje fotomontazh i arrire.

  3. Ne nje vend, foto montazh, nje tjeter shpifje, nje tjeter grupazh, nje tjeter ,, e sulmojne nga qe eshte me ””i ndereshmi,,, i ndershermeve te banditeve. A ka me tjeter alibi, e maska per tu fshehur prej bemave gangesteri kuq?

  4. Shikoni xhaketen ne foton me drogaxhiun ka nje shami a dicka te xhepi. Dhe terreni nuk duket njesoj. Mund te jete fotomontazh por seshte njejta foto

  5. Po pse me fotot tënde do të meret Berisha, i biri apo kunati i Bashës o Tao karagjozi ?
    Ja ka dërguar Berishës një qytetar ndërmjet qindrave e mijrave shqiptarëve që ju vjen për të vjellë kur të shohin ty e ca si ty.

  6. Duket fare qarte niveli i inteligjrnces. Kush beson Berishen sot ka besuar edhe cadrat pistlolete apo thikat me helm dje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu