• |
ide | kryesore

FOTO/ Tjetër aksident në Tiranë, 4 makina përplasen te Unaza e Madhe

Lajme, Të fundit

Një aksident zinxhir ka ndodhur këtë mbrëmje në Unazën e Madhe të Tiranës, ku 4 makina janë përplasur njëra pas tjetrës.


Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar. Nga ana tjetër trafiku është rënduar dukshëm siç duket edhe nga fotot e siguruara nga lapsi.al.


Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë për largimin e makinave të përplasura si dhe lehtësimin e trafikut.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu