• |
ide | kryesore

Tritol banesës së gjyshit të Xhisiela Malokut, shoqërohen në polici 9 persona

Lajme, Të fundit

Detaje te reja nga shperthimi i tritolit mbreme vone ne oborrin qe lidh dy banesa ne fshatin Larushk Fushë-Krujë.


Ttritoli ishte vendosur ne oborrin qe lidh banesen e gjyshit te Xhisiela Malokut me kusheririn e tij.


 Tritoli eshte vene prane baneses se shtetasit, Ramazan Muça dhe Besim Muça. Per fat nuk ka pasur te lenduar.

Kujtojme se Ramazan Muça, gjyshi i Xhisiles foli pak pas arrestimit te Rexhep Rrajes, djalit te deputetit te PS-se, i cili u prangos pas denoncimit te mbeses se tij, Xhisieles, qe e akuzoi fillimisht per dhune e perndjekje, por qe me pas u terhoq nga akuzat, duke thene se e kishte bere per xhelozi.

Ghyshi ne nje interviste per mediat tha se nuk ishte ne dijeni te problemeve qe kishte pasur mbesa e tij, por uroi qe djali te dilte nga burgu sa me pare dhe te bashkoheshin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu