• |
ide | kryesore

‘Bëhet i gjallë’ Saimir Tahiri: Ekzakt e njëjta gjurmë…

Lajme, Të fundit

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri teksa ndodhet nën hetim për trafik droge me grupin e Habilajve, duket se po e shijon shumë shkëputjen nga jeta publike dhe faktin që shpenzon më shumë kohë me familjen. Në rrjetet sociale ai është shumë aktiv. Sot ai postoi dy foto; njëra atë vetë para 30 vitesh dhe tjetra tregon djalin e tij të vetëm, Drini.
“Une para 30 vitesh, DT sot… ekzakt e njejta gjurme. #original #footsteps”, shkruan Tahiri në Facebook.
9 Comments

  1. Ku eshte Ymeraj me te tjeret prokuroreka nje vit e gjysem dhe nuk I gjejne nje prove ketij Bosi te droges,kaq I zgjuar ky djale

  2. prek larg tahiri e njejta xhurm thot,qe i bie geroni me xhafen e ramen jan si sajmiri e habilajt me ramen pra trafikant.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *