• |
ide | kryesore

Brenda ditëlindjes suprizë të Bella Hadid (Video)

Paparazzi, Slider

Bella Hadid e festoi ditëlindjen me miqtë e saj më të ngushtë, përfshi këtu modelen Kendall Jenner, këngëtarin Jaden Smith dhe sigurisht motrën Gigi Hadid dhe vëllain Anwar.Pamjet e festës së 22-vjetorit janë publikuar dy ditë me vonesë edhe pse mund të themi se ja ka vlejtur pritja.Pjesë e surprizës për modelen ishte i dashuri i saj, The Weeknd, të cilin Bella nuk ndalet së përqafuari.Ajo ka publikuar edhe një video në Instastory, ku i shpreh dashurinë këngëtarit, me fjalët “të dua”, ndërsa ai i dhuron një puthje në sup.Me sa duket kjo festë ishte një surprizë e organizuar nga i dashuri dhe shoqëria e Bella-s.Bella shkëlqente e veshur me një bust të zi dhe një rrip me diamante. Qafa dhe duart e saj ishin të mbushura me bizhuteri që shkëlqenin, të gjitha prej diamanti.

 

View this post on Instagram

 

#BellaHadid em sua festa de aniversário hoje em NY.

A post shared by Bella Hadid Brasil (@bellahadidbrasil) on

 

View this post on Instagram

 

#BellaHadid e #TheWeeknd at her bday party tonight.

A post shared by Bella Hadid Brasil (@bellahadidbrasil) on

 

View this post on Instagram

 

بيلا في حفلة عيد ميلادها 22 . . . #gigihadid #bellahadid #gfiorce

A post shared by Gigi Hadid Updates/Newsarabic (@gigi_arabic) on

 

View this post on Instagram

 

Holy shit || #theweeknd #bellahadid

A post shared by lxoyal || Kayla (@llxoyal) on

 

View this post on Instagram

 

HER OUTFIT>>>>> || #theweeknd #bellahadid

A post shared by lxoyal || Kayla (@llxoyal) on

 

View this post on Instagram

 

#KendallJenner via Instagram Stories #BellaHadid

A post shared by Bella Hadid Brasil (@bellahadidbrasil) on

 

View this post on Instagram

 

#BellaHadid em sua festa de aniversário hoje em NY.

A post shared by Bella Hadid Brasil (@bellahadidbrasil) on

 

View this post on Instagram

 

@kendalljenner via Instagram Story #kendalljenner #gigihadid #kendalljennersnapchat

A post shared by Kendall Jenner Snapchat (@kendalljennersnapchats) on

 

View this post on Instagram

 

#BellaHadid e #TheWeeknd at her bday party tonight

A post shared by Bella Hadid Brasil (@bellahadidbrasil) on

 

View this post on Instagram

 

happy birthday Angel

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu