• |
ide | kryesore

Enrique Iglesias:Më shumë marrëdhënie intime pasi u bëra prind

Paparazzi, Slider

Shumë prindër tregojnë se pasi bëhen me fëmijë jetë e tyre sentimentale ndryshon, madje ata kryejnë marrëdhënie seksuale më pak se dikur. Por këngëtari i njohur Enrique Iglesias ka treguar të kundërtën e saj.

Enrique dhe partnerja e tij Anna Kournikova janë bërë prindër të dy binjakëve dhjetorin e kaluar, e tashmë këngëtari ka treguar në një intervistë se si ka ndikuar prindërimi në jetën e tyre në çift.Ai ka treguar se marrëdhëniet seksuale nuk janë pakësuar dhe më tej ka shtuar:“Ndoshta bëjmë më shumë sesk tani se kurrë më parë!”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu