• |
ide | kryesore

FOTO/ Këto janë godinat që do të shemben tek Syri i Kaltër në Sarandë

Lajme, Të fundit

Inspektorati Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit ka nisur aksioni në “Syrin e Kaltër” në Sarandë, ku sipas informacioneve do të shemben janë ndërtuar vitet e fundit.

Objektet që do të shemben janë ndërtuar para 20 dhe 10 vitesh dhe lajmërimi për pronarët është bërë gjatë ditës së djeshme.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu