• |
ide | kryesore

Justin Bieber, i shkatërruar pas sëmundjes së Selenës

Paparazzi, Slider

Justin Bieber mori pjesë në shërbimin e kishës të mërkurën në Hillsong në Beverly Hills.

Por këngëtari dukej i hutuar dhe i shqetësuar ndërsa drejtonte makinën drejt kishës, në të njëjtën ditë kur ish e dashura e tij Selena Gomez u njoftua se u shtrua në spital psikiatrik.

24-vjeçari shihet i veshur me një bluze rozë dhe me flokët e çrregullta.Ai mbajti kokën ulur ndërsa shkoi në kishë dhe vihet re mungesa e bashkeshortes së tij, Hailey Baldwin.Shqetësimi i Justin vihej re shumë qartë ndërsa miqtë e tij e ngushëlluan para se të nisej për në shtëpi.Këngëtarja është shtruar në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, raportoi TMZ.Dhe mendohet se lajmet mbi një martesë të Justin me supermodeljen shkaktuan gjendjen e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu