• |
ide | kryesore

Mozzik së shpejti baba, nis leksionet si prind

Paparazzi, Slider

Mjafton një detaj i vogël në ndonjë foto të postuar në rrjetet sociale dhe fansat fillojnë menjëherë aludimet për një ngjarje të mundshme.

Loredana Zefi prej disa kohësh është përfolur se është shtatzënë, thashetheme këto të cilat akoma nuk kanë marrë një konfirmin zyrtar nga bukuroshja e showbizz-it.
Ndoshta ju jeni përfshirë në vorbullën e dilemave, por ka qenë Mozzik i cili me një foto të postuar në Instastory tregon qartë se do të bëhet baba së shpejti.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu