• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë në Mat, plagosen dy punonjës të bashkisë

Lajme, Të fundit

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga të shtënat e armëve në Mat. Sipas të informacioneve paraprake dy të plagosurit janë shoferët e Bashkisë së Matit, që kishin udhëtuar drejt fshatit Shëlli për punimet e bashkisë, për hapjen e një rruge të re. Rrethanat e plagosjes janë ende të paqarta.

 


4 Comments

 1. si ne siri,irak e avganistan sado qe muti i stalinit rama dhe dhjeja e tij xhafa po ashtu lengu i bythes se rames pas ngjales se metes balla thon se u zvoglu nuri i krimeve.po gjysma e popullit qe punojn ,qijn ballen e ramen ne byth,po ashtu xhisielen,xhaqken e felen kan ikur.450 mij ne tre vite nga ju monstrat.

 2. o moj shqipni me avion droge qe jua beri muti rama mushkon e jastek griselde qe ju beri edvini 9 muaj femi ,NENA TU KA QI.
  po kush poull perpos te jet mut voton keta njerz qe avionin ju ben mushkonj e jastekun femij 9 muajsh,pos qelbesirave,vrasesve,lavireve e horrave te bulevardit,prostitutet etj.

 3. o moj shqipni me avion droge qe jua beri muti rama mushkonj e jastek griselde qe ju beri edvini 9 muaj femi ,NENA TU KA QI.
  po kush poupll perpos te jet mut voton keta njerz qe avionin ju ben mushkonj e jastekun femij 9 muajsh,pos qelbesirave,vrasesve,lavireve e horrave te bulevardit,prostitutet etj.

 4. o moj shqipni me avion droge qe jua beri muti rama mushkonj e jastek griselde qe ju beri edvini 9 muaj femi ,NENA TU KA QI.
  po kush poupll perpos te jet mut voton keta njerz qe avionin ju ben mushkonj e jastekun femij 9 muajsh,pos qelbesirave,vrasesve,lavireve e horrave te bulevardit,prostitutet etj.
  parti enver o sa mir i ke dhjer
  parti edvin o sa mir po i qin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu