• |
ide | kryesore

Berat Buzhala ironi me Ramën: Rritjua kosovarëve dhe çmimin e bitetave të kombëtares

Arkiva, Të fundit

U bë e disata herë që kur luan kombëtarja në fushën e saj, stadiumi është pothuajse bosh. natyrisht për këtë ndikojnë forma e ekipit, moasdashuria për presidentin apo trajnerin dhe çmimet e shtrenjta të biletave. Por për drejtorin e Gazeta Express, Berat Buzhala ka edhe një arsye tjetër: mungesa e tifozëve kosovarë. Nisur nga kjo ai ka hedhur në faqen e tij në Facebook një status ironik për kryeministrin Rama:


©Lapsi.al

1 Comment

  1. buzhal rama han mut e nuk lejon qe ti ta tall,kurse balla,berti,i pa emer e gr han koqe te roshit ,rrajes e frrokut dhe lesh negjmije vetem qe rames pasi meta ja fut ngjalen ne prapanic ta lepij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu