• |
ide | kryesore

Channing Tatum në lidhje me Jessie J,reagon Jenna

Paparazzi, Slider

Channing Tatum dhe Jenna Dewan janë ndarë para disa muajsh. Të dy kanë vazhduar e tyre dhe mesa duket Channing Tatum ka gjetur një të dashur të re dhe ajo është këngëtarja biseksuale Jessie J.

Të gjithë ishin duke pyetur se si do të jetë ndjerë ish bashkëshortja e tij Jenna Dewan. Sipas një burimi pranë E News, Jenna e dinte që ai po dilte me këngëtaren dhe nuk është një surprizë për të. “Asaj nuk i intereson se çfarë po bën Channing tani. Jenna po vazhdon jetën e saj gjithashtu edhe ajo po del me dikë”, është shprehur burimi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu