• |
ide | kryesore

FOTO/ Një ditë pas shembjes së lokaleve, shikoni çfarë ndodh tek “Syri i Kaltër”

Lajme, Të fundit

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit vazhdon sot me shembjen e objekteve pa leje nw zonwn e “Syrit të Kaltër”.

Pas fadromave pwr shembjen e objekteve informale, sot po punohet pwr rrwzimin e gjithw platformave prej betoni te lokaleve.

Pamjet mw poshtw janw kryer nw ditwn e dytw tw aksionit, ku zona e Syrit tw Kaltwr duket e rrethuar nga gwrmadhat.

3 Comments

    1. xxxxxx xx te shtova ehe dy yjej regjep e rrahman rrajemn-ik tash shkoni shymbni cigaret se xhisiela dirdhet ne byth po nuk ja bet.syri kalter ka per tu ber syri beton i fidel yllit,sadri abazit si teatri kombetar.

      1. shif shif.. tani Ari nuk shkruan si Kari . .. por ka filluar ta quaj veten KRUJA.

        e dija per budalla fare.. por nuk qenka dhe aq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu