• |
ide | kryesore

Harry dhe Meghan, gati për një fëmijë

Paparazzi, Slider

Një burim për “Us Weekly” ka dhënë lajme të mira për fansat e çiftit. Ajo shkruan se Dukesha e Sussex dhe Princ Harry po “punojnë fort” për të pasur një fëmijë dhe ai është në planet e tyre të afërta.

“Ata duan një familje të madhe dhe të paktën 3 fëmijë. Meghan është e vendosur për këtë!”- është shpehur burimi për “Us Weekly”. Ajo që çifti dëshiron është që të mos jenë në trysni për këtë, sepse edhe vetë ata duan që shumë shpejt të kenë një fëmijë. Aktualisht Princi dhe Dukesha po zhvillojnë një turne në Zelandën e Re, për t’u nisur më pas drejt Australisë, Fixhit etj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu