• |
ide | kryesore

Plagosje në Tiranë, qëllohet me armë zjarri një 18-vjeçar në zonën e Selitës

Lajme, Të fundit

Një tjetër ngjarje kriminale është regjistruar mesditën e sotme në kryqytet. Një 18-vjecar mbeti i plagosur në zonën e Selitës pranë një karburanti.

18-vjecari Mikel Shira, është qëlluar me armë zjarri pas një konflikti të castit mes të rinjve. 18-vjecari është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës, për trajm mjekësor. Mësohet se 18 vjecari është jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Më datë 12.10.2018, rreth orës 12:45, në “Selitë“ është plagosur me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar shtetasi M. Sh., 18 vjeç i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital. Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit. Po punohet intensivisht për kapjen e autorit/ve.

1 Comment

  1. FORCA E KRIMIT E EDVIN FATMUT PALL GERON BALL XHAF RAMES PO BEN KERDI NE TE SHKRETEN SHqIPERI.ky esht rezultati i mushkonjave,jastekve te griseldes,roshve,doshve,sajmirave,tahirave,edvin qelb ramave,olsi e gregor edvinave,rrahman e regjep cigare rrajave,arat me nga 10000 MIJ RRENJ KANABIS qe gazekari ARTAN HOGJA nuk i shifte por 10 rrenj i filmonte dhe deshmitari tek zoti shkonte,rezultat qe edhe enveri,stalini e mao LUU ce duni do ja kishin zili.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu