• |
ide | kryesore

Policia zbardh të vërtetën për vajzën 13 vjeçare që ndërroi jetë dje në Tiranë

Lajme, Të fundit

Zbardhet ngjarja e ndodhur mbasditen e djeshme ku e mitura K. B., 13 vjeçe ndërroi jetë në spital.

Në përfundim të veprimeve të kryera nga grupi hetimor rezulton se e mitura K. B., dyshohet të jetë vetvrarë në banesë me armën e gjahut të të atit.

“Në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbasditen e djeshme ku shtetasia K. B., 13 vjeçe është shoqëruar për ndihmë mjekësore në spital nga i ati i saj, shtetasi Xh. B., ku dhe më pas ndërroi jetë, u ngrit një grup i posaçëm hetimor ku në përfundim të veprimeve përkatëse hetimore dhe proceduriale (kqyrja e vendit të ngjarjes, trupit të të miturës dhe marrja e deklarimeve të familjarëve), ka rezultuar se e mitura K. B., dyshohet të jetë vetvrarë në banesë me armën e gjahut të të atit” thuhet në njoftimin e policisë.

Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar arma e gjahut për të cilën shtetasi Xh. B., dispononte leje.

3 Comments

  1. vllezrit e babales e taulant balles shoket edvin,rrajat,martinajt frrok,rosh e dosh po bejn mrekulli ne shqiperi,me forca e krimit e geron fatmut GJAFES 5 ARKIVOLE NE NJE DIT I BEN GATI PER TEK ERION VELIJA I SHARRES.

  2. FORCA E KRIMIT e geron ball fatmut xhaf edvinit e zbuloi:PO E KA VRAR BABAI I VET SPECIALIST SOCIALIST SIQ U DOGJ XHISIELA VET NE KOFSH;NXIU ME GJUH VETULLEN DHE PO ME GJUH VRAU SHPATULLEN:O MONSTA KRIMINEL NDALUNI.po e kan perdhunu ne grup roshi,babai i saj,rrajat e babai vet dhe tash u vetvra vajza 13 vjeqare.po kush mut guxon me pas arm pos kriminelve te rames e xhafes ,geronit e balles dhe i len te lira.

  3. vet fakti se FORCA E KRIMIT E FATMIR XHAFES thot se policia zbuloi faktin e vrasjes tregon genjeshtren.po prokuroria duhet ta bej dhe mjeku ligjor,rama,balla e xhafa nguten te mshefin perdhunimin ne grup nga berti,gr,roshi,doshi,frroku,ndoka,rraja etj.ne ter boten prokuroria dhe mjeku ligjor sqarojn rrethanat e vrasjes dhe xhykata vendos.ne RIDHJERJE QELBESIRA RAMA E MUTI I TIJ XHAFA VENDOSIN.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu