• |
ide | kryesore

Salianji mbi 2 orë në Prokurori: Më thirrën si person nën hetim, rrjedha e hetimit ndryshoi

Lajme, Të fundit

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka dhene deshmine e tij per mbi 2 ore ne Prokurorinë e Krimeve të Rënda, si person ne hetim në lidhje me çështjen “Babalja”. Pas daljes nga organi i akuzes ai ka thene se tashme eshte e qarte, se edhe vete Prokuroria nuk ka me dyshime lidhur me kete ceshtje.

“Do viheni në dijeni për rrethanat dhe prokurorët ishin të qartë dhe pa asnjë dilemë për atë cështje”– tha Salianji, duke saktesuar per mediat se ai eshte thirrur ne prokurori si “person nën hetim”.


Salianji përsëriti ato që ka thënë Fredi Veliu se Taulanti nga Librazhdi dhe Ardi Veliu nga Delvina kanë dhënë detaje për “pakon” që ka marrë për të dhënë një dëshmi të rreme.

Ervin Salianji, deklaratë për mediat.

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Vendredi 12 octobre 2018

14 Comments

  1. i pa emer si rama qe i thithi metes ngjalen e pallen ne lalz ,saljani nuk e beri.alizotin e babalen jua la rames,olsit,geronit e fatmir xhafes kurse ti lepijn bythen te lan ty ,gr,bertin e taulant balles pasi te ju ken perdorur rrajat,roshet e shullazet qe me kaq deshir i doni.tash beje gati gjuhen dhe shko lepij se po nuk shkuat ti e rama ilir met hajni prap ju jep palla sepse kokpalare e bastard ju ka se e bet president.

  1. .hi salijani nuk esht si ti e rama qe hani palla e ngjala ne lalz tek ilir hajn meta por ju thot ne sy te verteta.fol hi e bere bllokun e metes hi dhe lyen bythen qe frroku me leht me ta shi.po bastard e kokpalar ju tha meta dhe ti e rama turru ne lalz e thith ngjal,lere lere por e bet dhe president se.kaq mir ju qiu meta me mir se roshi frroku e ndoka qe i leshuat dhe me rraja i zavendesuat.

 1. I shume I Gezuar kur doli,nuk do e denojne pese vjet por vetem nje vit,por eshte mjaftueshem qe nga teoria per sapunin te kaloje ne praktike e ndihmon shullazi me te tjere.kalon shpejt nje vit o sali anj

  1. i pa emer shkoni ju se pari tek rrahman rraja e shullazi,habiljat e geron gjafa i lepin bythen dhe qoni xhiselen e motrat me vellezer te mitur siq i qonit roshit,xhelilit e ne zyrat e koqos . SE PO DIGJEN PA JU PALLUAR JUVE ME TER QFARE KENI,shullazit i ka ren ne mend qe ramen ti qoni kurse rrajave ballen e xhiselen.sa ka ps ne burg nuk kan shqiperi e kosov bashk deputet.

 2. .hi salijani nuk esht si ti e rama qe hani palla e ngjala ne lalz tek ilir hajn meta por ju thot ne sy te verteta.fol hi e bere bllokun e metes hi dhe lyen bythen qe frroku me leht me ta shi.po bastard e kokpalar ju tha meta dhe ti e rama turru ne lalz e thith ngjal,lere lere por e bet dhe president se.kaq mir ju qiu meta me mir se roshi frroku e ndoka qe i leshuat dhe me rraja i zavendesuat.

 3. kjo qe ben rilindja eshte se ne shqiperi8 ka filluar diktatua . o popull zgjohu sa nuk eshte vone prokuroria dhe drejtesia edhte e krimineleve

 4. Hi—tler,,,,, i rilindjes, goje shthurur rrugac si padroni, nese je i pavionit te psikopatit, rri, degjo, e mbaj durim, se alibite, e inskenimet e poshtera te baballareve tuaj iu ka shqyer maska, e bashke me ta dhe juve o kerrma te rirjedhjes se qlbit te tepsise.

  1. Ty tkane bere syte xixa o XIXA se mduket ju ka hyre aq thelle salihu nga mbrapa sa po ju plasin syte. PeDerave kominist me liderin shpirteror islamikun ajatollah Salih Vicidolin ju pret burgu i Recit qe eshte bere apostafat per kte pune, nuk ju shpetojne dot as shkrimet e Lapsit as gjithe soji sorrllopi si keta. Do paguani cdo cent qe keni vjedhur cdo jete qe keni marre e cdo prone qe keni grabitur e ska pithmotre qe do ju shpetoj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu