• |
ide | kryesore

Balla i përgjigjet Salianjit për lidhjet me trafikantin e drogës Bego: Të hënën padia në gjykatë

Lajme, Të fundit

Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas deklaratës së deputetit demokrat Ervin Salianji. Përmes një postimi në facebook, Balla paralajmëron një tjetër padi të hënën në gjykatë, duke i konsideruar shpifje gjithë sa tha Salianji në deklarate per lidhjet e tij me trafikantin e drogës Edmond Bego.

“Lulzim mjaft e shpërdorove Sali-anjin me shpifje, për udhëtime 18 herë me chartera. Informacioni është në Albcontrol dhe mund ta merrni. Pse nuk bëni kallzim në Prokurori? Megjithatë faleminderit që po vijon te kontribosh për Fondin e Edukimit. Të hënën padia në gjykatë!” – shkruan Balla.


22 Comments

 1. Gjykatsit e saliut jane nuk kane kaluar ne veting se jane shume keta ti shfrytzoje pd sa jane aty.ke dokumenta dergoji ne prokurori jo ne konf per shtyp se kjo e fundit po I hidhni ushqim te skaduar popullit,kisha harruar protestat e shtatorit do ti beni ne Gusht

  1. i pa emer shko ha mut ne qenef negjmije se a nuk e shef rama,balla xhisiela,arta marku,polidhija kan dhjer mbi norm mut prt ty.ik pastro se te behet muti sa kina e india.ik vlla shko öepij bythe xhisjeles se e di qe ju keni qef te ju perdhunojn ne grup roshi,doshi,balla,frroku.kete her zgjidh me te voglin vlla se roshit ju ka tha,qoji nji zavendes te rrajs

 2. Te krijosh nje fond edukimi me para te fituar nga korrupsioni i gjykatave ,nga veprimtari kriminale etj kjo eshte per te vene kujen.

 3. Ky tall karin me njerzit, nuk thote kot kurban rama. Urdheroni ja ku eshte prova gjithe ankesta dhe propozimet ne vend ti rregullojne dhe ti pergjigjen njerzve i bejne biznes privat. Prandaje sherbeu rama te vidhte dhe te krijonte kaos. Bojkotoni protalet qe te rrine te qete se keta jo vetem spiunojne por pastaj te shantazhojne. Pale nga cilet mbeshteten andej nga evropa. Talluni talluni ekeni ne terezi ju. Beni dhe sikur luftoni krimin haha

 4. Fallco , e pavertete , e manipuluar , falco , genjen , fallco , shqupi , ka nderhyrje , eshte fallco . Nese ndonje nga kundershtaret e tij do ti thoshte qe ky ha buke , pi uje apo thithe ajer ky P(B)alla inercisht do te thoshte eshte fallco .
  Zullumi per keta krimba eshte trashur aq shume sa tashme pritet te arrije piken kritike ose “point break” .

 5. taulan palla pergjigju deklerates apo nuk ke asnje fakt per ta kundershtuar dhe gjen strehim tek prokuroria e kriminalizuar e artes artiste

 6. te krahasohet muti i stalinit,mao luu ce dunit enverit me mjalt holande,malesie e universiteti ku ndodh.pra qenefi negjmije me tulipanet e trandafilat.lloj pervers moti ju duket mjalt,jasteku i griseldes femij 8 muajsh,avioni mushkonj,hamz kastrioti skenderbe,vrasesit frrok ,dosh e ndok doktorr shkencash,perdhunuesit balla e rosh test side.

  1. i pa emer un nuk marr as ilaqe as palla e as ngjala lalzi si ju.kush thithi ilaqe 3 mij euro ne dit pos rames e tha i ndjeri e i perzjeri dritan prifti,kush thithi ngkal te metes ti e rama,kush lepin byth habilajve ti rama e balla,kush te ka perdhunu vellaun e mitur ne grup e nuk guxon te permen ,ishin roshi,balla e rraja,kush te qin ty e tat moter ne byth e goj me brek te shqyera e nuk flet,ishte gjelili,kush te lindi t ne qenef de genjyet that i kishte rrjedhur nji jastek negjmijes bnga bytha,ik mor parazit.

 7. Ky “talent” i Rilindjes kur kthet nga fshati i tij ne Librazhd , te bej nje vizite tek Kristoforidhi ne Elbasan. Te mesoj vertet kush eshte RILINDAS…

 8. i pa emer un nuk marr as ilaqe as palla e as ngjala lalzi si ju.kush thithi ilaqe 3 mij euro ne dit pos rames e tha i ndjeri e i perzjeri dritan prifti,kush thithi ngkal te metes ti e rama,kush lepin byth habilajve ti rama e balla,kush te ka perdhunu vellaun e mitur ne grup e nuk guxon te permen ,ishin roshi,balla e rraja,kush te qin ty e tat moter ne byth e goj me brek te shqyera e nuk flet,ishte gjelili,kush te lindi t ne qenef de genjyet that i kishte rrjedhur nji jastek negjmijes bnga bytha,ik mor parazit.

 9. Skifteret dobica maloke te gjithe ne kembe,hapni kembet te kalojne gjykatsit e lulit e saliut pastaj gjkojme,sali anji ushqim per hijenat popull I pd te kari kohen per protesten e rralles ne gusht se shtatorin e zuri babalja

  1. ripicka ne na kane rene te ardhurat nga krimi prandaj partia kerkon qe ju kuvat tona te beni zanatin e mamave tuaja te punoni ne semafor.

 10. loj perfekte e lulzim bashes me krymbat e qenefit negjmije rama,balla,xhafa,dhe poli dhi veliu e kukull e bythes se rames qe e zavedesoi me te ilirit ngja narku.
  ata thon balla ishte me kriminel ose doli ne foto me kriminel sepse dihet me te till ri-kurse keta krymbat budall pastaj shfajsohen duke then isha ne byth te frrokut nje her,pastaj pas nji ore thon jo isha me ramen ne laz per gojore metes,pas tre ore thon jo isha duke i lepir plagen xhisieles.

 11. Si urdhroni o -Sorrat mavi-te ridhjerjes sa te kemi prokuroret dhe gjyqtaret qe kaluan vetingun me ne krye-MARKUT dhe Prelat as e cajme trapin fare .Per ne te na e rruaje partia me ne krye Liderin boteror qe nxori -Rilindja e Rivdekjes EDVIN KRISTAQ SKIZOFRENI.

 12. Mos u merrni me kete kokekatror se i ka plas cipa. Te gjithe i kapin me presh ne dore, kte te ziun e kapin me presh ne bythe

 13. o palle te lutem mos dil me se je njeriu me negativ ne shqiperi ti je njesh me krimin dhe kriminelet po perse po e konsumon kaq shume sistemin e pa drejtesise tur per ty o fabrikant i shpifjeve po te kishe persona te pa korruptuat ne prokurori e gjykate do te faktoheshin shpej dhe ti sot do ishe ne banken e te akuzuarve per te dhene llogari . ty te vertetohen me vidie e fota . turp dhe vhe here per sistemin e drejtesise dhe per tu qe akoma del neper medie

 14. Ate prasin kur ta heqesh nga suma futja gruas pastaj futja sumes tende beje gjithe naten dhe neser do ti keshe idete e qarta,do vraposh me shpejt,dhe do dhjesesh me rehat pastaj futja gruas prape

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu