• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Salianji nxjerr dokumentet: Balla ka udhëtuar me trafikantin e drogës Edmond Bega

Lajme, Të fundit

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka hedhur akuza në drejtim të kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla për lidhje sipas tij me trafikantin e drogës Edmond Bego.

Qeveria në pakt me krimin. Edi Rama është i vetmi kryeministër që njoftoi dje ngritjen e departamentit anti-shpifje. Është fakt se Taulant balla ka lidhje me trafikintin Edmond Bega i dënuar me burg në Itali. Është fakt se Taulant Balla nuk dha një sqarim se si u shndërrua në biznesmen miku i tij. Do paraqesim fakte të reja që tregojnë lidhjen e Taulant Ballës me trafikantin e drogës. Balla ka udhëtuar me Edmond Begën në të njëjtën avion. Kanë udhëtuar 14 herë bashkë” – tha Salianji.


20 Comments

 1. Kam faj une qe kam ngritur zerin, harrova qe rama, lindor si c’eshte vjedh edhe iden e kam pesuar mbi shpatulla. Prezantoi projekte ai rrace e qelbur shkon mashtron dhe brend ane familjen e vet kujton sikur jane arritjet e veta. Skanpunuar nje dite ne jeten e vet. Shantazhon dhe kush vjen nga familje te kualifikuar qe te promovoje shoket e vet dhe kalamajte e vet. O te shkerdhevfsha rracen rama o te qifsha ropt ti edhe keta komujikuesit e tu, keta oleshtat qe u bene me karrier. Harrova qe jemi ne territorin e te semureve mendore ata qe mbasi te vjedhin gjithcka e perdorin per te te vjedhur dhe pronen lere me punen qe spo na rruhet me kari. Kjo paska qene jeta mor ju qifsha rracen e familjeve, ju dhe ata evropianet lindor.

  1. Ti vjen nga ndonje departament i komunikacionit o Pp. Rama e ka bere vete kete katrahure se atje ku ai privatizon edhe kaosin atje perfiton nga sektori privat i tije. Eshte si ai sorori qe mbasi tallin bythen thite u u zgjova un tani. Prandaje rrini 24 ore para ekraneve ne qetsi, nderkohe qe pergjigjen e jepni per 2 sekonda. Nqs je i opozites ateher kujdes se je njelloj fajtore. Sa per reugzgiidhje kujton se do te te jap ty pergjigje mor fshatar. Kujton se me la mendja kam humb gjithcka duke bere gjene e duhur, te dukem si ndonje fetar si c’jeni ju te gjithe or legena, me kire te vdesesh e ta marresh me vete se tja u lesh juve o radikalista si te majte si te djathte.

  2. Ti vjen nga ndonje departament i komunikacionit o Pp. Rama e ka bere vete kete katrahure se atje ku ai privatizon edhe kaosin atje perfiton nga sektori privat i tije. Eshte si ai sorori qe mbasi tallin bythen thite u u zgjova un tani. Prandaje rrini 24 ore para ekraneve ne qetsi, nderkohe qe pergjigjen e jepni per 2 sekonda. Nqs je i opozites ateher kujdes se je njelloj fajtore. Sa per reugzgiidhje kujton se do te te jap ty pergjigje mor fshatar. Kujton se me la mendja kam humb gjithcka duke bere gjene e duhur, te dukem si ndonje fetar si c’jeni ju te gjithe or legena, me kire te vdesesh e ta marresh me vete se tja u lesh juve o radikalista si te majte si te djathte.

 2. Salianji nje djalosh kurajoz po ju shkerdhen te gjithe ju o morrat e kuq edhe pse veting qiret po e tregojne se ketu drejtesi nuk ka per te pasur
  Ti Pp 12 26 je nje motherfucker bytheqire. Je hibrid brigadjeri ose shefi dhe krimi sigurims qe fshihesh.

 3. Tallumi me njerzit mor ropqirat e rilindjes talluni qe te perfitoje i semuri mendor fal kontributit tone mor ju qifsha rracen

 4. Ashtu ai c’beri rama me wkspozitene tije qe talli bythen me te gjithe normal qe do nxjerr librin kirban pastaj se dotja filloje andej nga do ai, pse nuk e ka prek vilen e enverit kurse qendren e ka rrafshuar 2 here ? Kujt doni tja shisni sapunin per djathe mor sigurmisa te “rehabilituar”. Apo keni vene syze cool dhe kujtuat sikur ndryshuat.

  1. O lulzim basha po mos shkruaj Pp shkruaj emrin mor pallavesh se te njoha vetem nga konfidenca qe ke marr qe kur ka filluar te te mbaje palexho rama. Po si mor ja shite bythen kaq lire salinjanit, pastaj me vertet mendon se do bej ine punen tende qe ti te rrishe me duar me xhep ? E provoca me ramen. Nje fare jeni. Mos harro je shkaktari i degradimit te demokracise kujton se do ndot duar me ty dhe rilindjen ? Pirdh se lirohesh. Me mire te vdesesh dhe te marresh dijen me vete

 5. Prit kur te dali prap sorori te thote dhe per shqoperine mos nderhyni se i zgjodhin vet punet ata… mbas pilafit si gjithmon

 6. Qy qy hala ti me deklarata para TV-s,kush eshte gazetari i radhes ai ish milici i lulit,fllorenc hoxha apo alibeaj i bere qull nga sikleti qe e ka kapur,po ik more lahper kush te beson ty,jo pse Balla eshte nje “engjull” por se ti je edhe me i ndyre se jashtqitja e tij,ftyren tende e kane vetem pederat dhe ata qe ne vend te bukes,ujit e ajrit thithin drogen.

  1. fatos kosov ti ik lepij bythen thaqit se po dhjehet nga froga se e fusin ne qenef negjmije ku e kan vendin rama,thaqi,balla,roshi doshi,mos ja ha ti mutin balles,gr,bert,e i pa emer.qfare te hajn keta.

 7. Konferenc shtypi alla rilindje : eshte fallco eshte e manipuluar , shihemi ne gjykate . Te jene kaq puritane keta hajdut ordiner te rilindjes ? Te jete e vertete ja bene hallall por keta qebin edhe halene .

 8. Bravo salianj zvarre terhiqi keta kelysha kurve qe kane hyre ne pd si kulici,luzha,gishtpreri,f.hoxha etj keta kelysha kurve te futen ne kete valle me babalen,ti ishe djal I mire nga korca katund

 9. pas nje ore taulanti e pp berti e gr dalin e thon nuk isha un por motra e tij kurv,pas tre ore del e thot nuk isha un por xhisiela e linda rama me zahon.

 10. paramendo thpt shihemi ne prokurori.po rama e balla kan qenefin negjmije prokurori kur keta sa her i qijn ne byth rraja,roshi,frroku,ndoku e prenga aty i pret arta marku te ju pastroj plaget e anusit.pas ngjales qe ju dhe meta ne lalz ,jan ber byth fare keta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu