• |
ide | kryesore

Ekspertët ndërkombëtarë thirrje prokurorëve të aplikojnë për Këshillin e Lartë të Prokurorisë

Lajme, Të fundit

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit i bëri thirrje prokurorëve shqiptare që të aplikojnë si anëtarë në Këshillin e Lartë të Prokurorisë.


Sipas shefes së ONM, Genoveva Ruiz Calavera, KLP luan rol kyç në sistemin shqiptar të drejtësisë për të çuar vendin drejt Bashkimit Europian.


“Thirrje prokurorëve nga ?? #Shqipëria në nivel apeli: Shfrytëzojeni mundësinë dhe aplikoni për pozicionet në Këshillin e Lartë të Prokurorisë! Këshilli luan një rol kyç në sistemin shqiptar të drejtësisë dhe në çuarjen përpara të integrimit të vendit tuaj në ?? #BE!”, shkruan Shefja e ONM, Genoveva Ruiz Calavera.


5 Comments

  1. JU KANE FRIGE SE NUK ZBATONI KORREKTESI NE MONITERIM DHE NE PERZGJEDHJEN SIC BET ME GJYGJTARET KALUAT ATA QE SDUHESHIN KALUAR DHE SPOSTUAT ATA QE ISHIN NERREGULL…………

  2. ju nuk jeni dhe nuk keni qene korrek me zgjethien ju ndihmuat korrupsionin golopant te qeveris me ju vetem ato qe bashkepunojne me drogen dhe qeverine dalin te pastert

  3. A eshte paguar, a e me rr parane, e kush e vret mendjen per te aredhmen e shqiperise, njerez qe nuk shohin gjendjen e brendeshme ekonomike, e politike, por karieriste qe pas meje ,, te behet c;te behet,,,e keshtu na lene kopilin ne dere, e pune pa zgjidhur, por te lena ne dore te ketyre mjeshtrave te djallezise qe diten ta futin nedore drejtesine, po ne i thencin drejtesi me keto qe kane bere der me tani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *