• |
ide | kryesore

Melania flet për tradhëtinë e Trump

Paparazzi, Slider

Donald Trump është akuzuar shpesh për ngacmime seksuale ndaj femrave të ndryshme. Në një intervistë për ‘ABC News’ bashkëshortja e tij, Melania Trump, ka folur publikisht në lidhje me këtë çështje. Ajo ka thënë se këto akuza janë thjesht thashetheme të orkestruara nga mediat për ta nxjerrë sa më keq figurën e Trump. Melania i hodhi poshtë të gjitha pretendimet e vajzave që kanë folur për abuzimet seksuale të Presidentit të SHBA-ve. “Unë jam nënë dhe Zonja e Parë dhe kam gjëra të tjera shumë herë më të rëndësishme për t’u menduar dhe shqetësuar”, – ka thënë ajo. Më tej Melania ka shtuar se ky nuk është fokusi i saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *