• |
ide | kryesore

Basha: Rama po mbron sot Xhafën, Veliun dhe Ballën ashtu siç mbronte dje Tahirin

Lajme, Të fundit

Përmes një video të postuar në rrjetin social Facebook, kreu i PD-së, Lulzim Basha shkruan se Rama po mbron kupolën e trafikut të drogës në polici ashtu siç mbronte dhe dje Tahirin. Basha shprehet se Xhafa, Veliu dhe Balla sot duhet të ishin nën hetim. a

Siç mbronte dje Tahirin dhe kupolën e trafikut të drogës në polici, mbron sot Xhafën dhe Veliun. Rama, Xhafa, Balla, Prela duhet të ishin sot nën hetim, dhe Ard Veliu në arrest, për fabrikimin e provave dhe pengimin e drejtësisë për të mbrojtur narkotrafikantin Agron Xhafaj!” – shkruan Basha.

4 Comments

  1. Sado ti mbroje e verteta mori dhene nuk mbulohet dielli me shoshe -per te mos perdorur ate fjalen tjeter banale -nuk mbulohet m——sh——.

  2. Suflaqe sufllaqe.. Sulmoni tani e shkruani, beni sikur jemi shume. Filloni u thash filloni se jemi mbrapa sot. Kush shkruan nga 5 komente e lart, si bonus ka dhe nga nje pepsi.

  3. Sufllaqe i peshtiri, krimb haleje i rilindjes kuqale, mos leh me, po ha ato qe te ka hedhur padroni, se ne tepsi ai ste fut dot, se te ka dale era qelbesire.Mundohu te na aresyetosh ne komentet veprimet e ngjariet qe ju kane plasur e qe po i shmangeni me idiotesite e partise kuqale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu