• |
ide | kryesore

Rrëfimi/ E bëj me shefin, por nuk di si t’ja arrij qëllimit…

Stil

Psikologes së “The Sun” i ka ardhur një letër nga një vajzë e cila kërkon ndihmë për të arritur qëllimin që ka me shefin e saj. Ajo ka treguar se si kanë përfunduar duke bërë seks, edhe pse ai është i martuar dhe me fëmijë.

Lexoni letrën e plotë të vajzës

“Prej 4 muajsh kam një lidhje të fshehtë me shefin tim. E kam njohur tetë vite më parë, kur ai ishte agjent shitjesh në kompaninë ku punoj edhe unë. Që ditën e parë që e pash, ndjeva një tërheqje por e dija që është i martuar dhe me dy fëmijë, ndaj vendosa të shmangia çdo kontakt me të, në respekt të familjes së tij. Por tani ai është bërë shefi im, dhe punojmë në të njëjtin sektor kështu që takimi me të është i pashmangshëm.

Një ditë dolëm për kafe, dhe prej andej përfunduam në shtëpinë time duke bërë seks. Prej asaj here ne takohemi thuaj çdo dy ditë në shtëpinë time, dhe seksi është shumë pasionant. Kam filluar të ndiej shumë për të dhe vërtetë e dua një jetë me të, por kam shumë frikë ta hap si temë. Dua t’i them se dua të ndahet prej gruas dhe të kalojmë jetën bashkë, por nuk e di se si mund ta marrë dhe ende nuk gjej guxim. Unë jam 31 vjeçe ndërsa ai është 42 vjeç”.

Përgjigjja e psikologes Deidre

“E dashur, lidhje me të është një aventurë nga ana e të dashurit tënd. Nuk besoj se ai do të shkatërronte familjen për t’u lidhur me ty, kur ai mund t’i ketë të dyja. Do të të këshilloja të ndaheshe prej tij dhe të gjeje një person pa angazhime. Ti meriton të jesh e para e vetmja femër në jetën e partnerit tënd”.

5 Comments

  1. Sa rendesi i jepni ketyre kurvave ne media.Keto pasi lidhen me burra te martuar per Para dhe Pushtet fillojne dhe aktrojne se ju vjen keq per familjen e shefit por duhet qe tja shkaterrojne.Per cfar duhet ti beni kaq shume reklame ketyre prostitutave te zyrave????

  2. ky per son ka nevoj per kshilla mjeksore esht zishufren kamrr qaf shum vajzah temiturah kia dhunuar edh ka qit naper vidjoh edh ika qit naper dor te njerzve ekashit mepare per biznis qush imer ka kumua istogut nje fashat derj me binak sylen qe shka bajn shefat ne zyren eposimi klin kuja poli cija kujan etusuja tuj marr qaf femrat me drog qush imeri

  3. Ti kurre nuk meriton te jesh e para e vetmja femer per nje mashkull te vertete. Ti nuk je gje tjeter vecse nje kurve qe josh shefin per te fituar pushtetin, por nje mashkull i vertete nuk te merr kurre keshtu, sepse ti di kurveri, jo romance apo dashuri.

  4. zotri ku shef nuka mirit te larta qsk dit me vepru ka perish fot emike time te gush me ane studjo gashit klin sipolic etusi ekn xit vet shefn me bah kesi lloj krimi me bulu kurru pcjoni uvra vazah emitu 16vjeqar se dhunoj akih ibraimj drej tor mir qenj socjal edh e krytar gjukate ekshun vaza temituar ishitke qush imeri me parah per me per fitu biznisin per me arrit ka pacitet evata mos ifasoni gjnin femrore kur nuk esht nje z otri i respekyi isiqeritei idersh meris esht eturpshme qka vepruh vajza temitura kjo esht lugjika etin aepersosur mos ika kuzoni gjnin femroer qnje prift katolikve ka vjedh qska vjedh esht pasunu me korropcjon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu