• |
ide | kryesore

FOTO/ PD akuzon Ramën: Mbajti simbolin komunist në TV në ditëlindjen e Enverit

Lajme, Të fundit

Nuk ka kaluar pa u vënë re një detaj në veshjen e kryeministrit Edi Rama në intervistën për emisionin “Dritare me Rudinën”.

Bëhet fjalë për një yll në kollaren e tij. Kjo sipas kreut të Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi është një përkujtim me rastin e 110-vjetorit të ditëlindjes së diktatorit Enver Hoxha.

“Në ditën e lindjes së babait të tij shpirtëror Enver Hoxhës, Edi Rama i cili përherë ka treguar vëmendje ndaj simbolikës së veshjeve të tij, zgjedh ta përkujtojë diktatorin me yllin në kollare 😡🤮 Fundi i tij politik është më pranë se kurrë!” – shkruan Këlliçi. ©LAPSI.al

16 Comments

  1. Zotnia ben mire te mos dale me ne tv .une jetoje ne gjermani edhe skam lidhje fare me Albanien por kur nje drejtues thote u lodha skam pergjigje lirohet nga detyra ,jo me nje kryeminister qe ka te beje me detyra shume te veshtira qe populli nuk i merr vesh kurre ,,kur zotnia me kaq lodhet si i s’gjidh zotnia punet e veshtira ???

 1. Nuk duhet lidhur por duhet varur per koqesh dhe te terhiqet zvarre si Enveri.Ishalla ia arrijme sa me pare kesaj dite!

 2. ju ti hani karin atij.. zgjebsa te FRD.. qe vini ketu dhe komentoni per nje tas supe. Buthqira.

  He pra shkoni , merreni zvarre.. ta shikoni sa ju vlen bytha.

  1. berti nr 2 ti per nji tas muti negjmije e stalini rri ter diten ne radh ,e neve na shan per nji tas supe.ik shpejt se ta mbaron mutin berti 1 e mbetesh bosh.e pat shizofrenin rama si deshi ta perzjej ismajl qemalin me baben shpirteror enverin,por di debil qe esht harroi se ismail qemali nuk kishte yll ne flamur.

 3. Kartolina qe Edvin Rama dhe Vellai i tij Olsi i dergojn Spiro Kolekës në Vitin 1982,
  per urimin e Vitit te ri 1983:”Të rrojë Partia dhe xhaxhi Enver…”
  (Edi Rama,lindur me 4 Korrik 1964 )Rama ka qene 18 vjeç edhe nje gjysem Viti,pra
  jo mufkë ,por rrekë.

 4. berti nr 2 ti per nji tas muti negjmije e stalini rri ter diten ne radh ,e neve na shan per nji tas supe.ik shpejt se ta mbaron mutin berti 1 e mbetesh bosh.e pat shizofrenin rama si deshi ta perzjej ismajl qemalin me baben shpirteror enverin,por di debil qe esht harroi se ismail qemali nuk kishte yll ne flamur.

 5. O Belind Kerriçi, dhe ju o shpellaro-komentues, o injorante, lexoni pak se ca eshte ylli i zi pastaj flisni…. Po hajt mo, ca te merresh me ju kur me i zgjuari dhe me intelektuali nder ju eshte Ari…

 6. Aaa rama rama.. ne bejme opozite te forte dhe te eger.. . Do te rrezojme brenda javes..

  Si guxon ti te vesh kollare me yll te kuq.. si guxojne femijet e kopshit te kendojne kengen e partizanit te vogel velo., Si guxon kryebashkiaku i tepelenes ti kendoj kenge enverit..

  e pa pranueshme .. SKANDAAAAAAL..

  RAMA HIK. RAMA HIK.

 7. Zgjebesi B2, per shkurt.. perfundimisht qenka andikapat i rilindjes, e ajo ta gezoi,, se me bandite eshte mbushur, narkotike e gangestera po, vetem ky autik i ka munguar. Bej vizitat te cekapi i rames o idiot, e rriti nukurin e vizitoreve hajduteve, e ki kujdes andej nga komiteti i partise punes mbrapa bankes, ta keshe kujdes gardhin, se mo hyn ndonje mize e ta picko psikopatin, Kryej detyrat e partise, se mbetesh pabuke, e duku ndonje here edhe ne kete portal qe te kryejsh detyren e servilit si zarbo, e kerme e tepsise.

 8. KOment shtojce,,,,,per GR,,, qe i kemi thene se ka simbolin e inteligjences se GOMARIT,, sepse na lep mend e ofendo sikur kymediokerr, e idiot rilindas,, na qenka superior ne idetee mendimet e tije, e ne qenkemi per ate vetem per tu ofenduar, e nga kush,,,,,perfaqesuesi i kafshes GR rilindase qe kushedi se ku e heq samarin qe na del ketu JU kane rene breket, e ju kane shqyer maskat, andaj rilindja e qeveria e saj, me kopshtin e saj zoologjik eshte e destinuar te shporret e te mos ia shohim syte, por aaaaa, prit,,,,se kuplja qe ka bere zullume do mbyllet ne kafaz, qe te japin llogariper keto qe i kane bere popullit pergjate ketyre 6 vjeteve.

 9. Bert 2 eshte ai qe ha mut -sufllaqe- sufllaqe -sepse e nxori koken ne kete k dh te shkruash vetem kete koment.oment na turperove o autik partine vetem ke mesuar ti biesh bythes

 10. Bert 2 eshte ai qe ha mut -sufllaqe- sufllaqe -sepse e nxori koken ne kete koment na turperove partine sepse vetem ka gje di te shkruash te njejtin koment dhe ti biesh bythes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu