• |
ide | kryesore

Kimikati vjen si këngëtar në Këngë Magjike

Paparazzi, Slider

Olsi Bylyku është një nga aktorët e ri të humorit i cili për disa sezone ishte pjesë e spektaklit “Portokalli”, për tu bashkuar me pas me Bes Kallakun dhe Erion Isain në programin e ri pjesë e “Të dielës Shqiptare”, në “B.E Caffe.

Por duket se tashmë do ta shohim edhe si konkurentë në edicionin e 20-të “Kënga Magjike”. Sipas Express, Olsi do të të marrë pjesë në kategorinë “New Artist” dhe bëhet fjalë për një bashkëpunim ku do të sjellë një baladë. Edhe më përpara e kemi parë Olsin si këngëtar me këngë të cilat përcillnin mesazhe por edhe materiale gazmore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu