• |
ide | kryesore

Kylie Minogue publikon klipin sensual (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Kylie Minogue publikoi albumin e saj të ri në Shkurt, të cilin e pasuroi ditën e sotme me një videoklip të këngës “Music’s too sad without you”.

Ajo shfaqet në një sfidë të hapur me moshën, sepse askush nuk do ta besonte që është 50 vjeç. Sensuale me një fustan mëndafshi, ajo performon në karriget e një teatri bosh. Makijazhi i saj është thuajse perfekt me “smokey eye” dhe konturin që vë në pah tiparet e saj më të bukura.

Klipi ka marrë shumë komente pozitive dhe Kylie vazhdon të shijojë suksesin e saj në turne nëpër botë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu