• |
ide | kryesore

Meghan Markle tregon barkun shtatëzanë (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme Meghan ka zbuluar për herë të parë barkun e rrumbullakosur, pas lajmit për shtatzëninë.

Çifti mbretëror ndodhej në Australi për vizita zyrtare dhe Meghan kishte veshur një fustan të bardhë pas trupit të stiluar australiania Karen Gee.Fustani shfaqte më qartë barkun dhe jo më kot ishte zgjedhur në këtë ngjyrë dhe model. Në njoftimin zyrtar shkruhej se, Meghan do ta mirëpresë fëmijën e saj të parë në pranverën e 2019-s.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu