• |
ide | kryesore

Rama i ftuar sonte në “Dritare me Rudinën”, kryeministri në Instagram: Zgjedhja më e mirë

Lajme, Të fundit

Kryeministri Rama sërish në një studio televizive. Pas Sokol Ballës dhe Eni Vasilit, këtë herë dot të jetë mbrëmjen e sotme në emisionin “Dritare me Rudinën”.

Rama e ka bërë këtë njoftim përmes një postimi të tij në Instagram.

Sonte, nëse jeni para televizorit, mos kini dyshim që është zgjedhja më e mirë’ – shkruan kryeministri.

 

9 Comments

  1. PYETJA E PARE QE DUHET TE BEJ DHE MOS TE DALE PA DHEN PERGJIGJE ESHT A TE KUJTOHET HAP KUTIT MBYLL KUTIT E BEJE VETEM E VETEM PER MOS TE MARRE STAUSIN SHQIPTARET FJALA PER QARKUN FIER TE KUJTOHET MIRE ATO FRAZA HAP-MBYLL KUTIT DHE SHTRIHESHE BARKAS NE KORKODIL JU VETE Z.KRYEMINISTER VETM PER FIERIN PO TANI QE ESHTE NE LOJE I GJITHE KOMBI SHQIPTARE SHPIFJA.MAFJA.DROGA, NDARJA E KOSOVES E SHUME E SHUME GJERA TE HAPURA NJEHERESH SEPSE VET E KE THENE HADENI TE GJITH QELBESIRAT TE MUNDIM BERISHEN DHE ERDHEN TE GJITHE QELBESIRAT DHE FITOVE POR TANI SI PASTRON QELBESIRAT APO I MBAN VETE…………………..

  2. a do ti lepij bythen edhe sot rudina xhungla skllavo pronarit te tij qelbesires rama apo ka ftuar ne emision dhe gr,bert,i pa emer etj,etj.po letrat higjenike muq nano,mingjozi,artan hogja,vasjari e vangjeli ,dy nazarkot,mero baze ,anila basha,e sokol palla do i ket afer.

  3. Sa e peshtire dhe e neveritshme te shohesh Edi Ramen perballe Xhunges.Qesharake dhe kriminale per ate qe quhet gazetari.Xhunga do llustroj e lepije kurse Rama do beje te kunderten.Keta me kujtojne dyshen ne ushtri,komandanti me komisarin.

  4. Duhet te pyetet se eshte puna e nxjerrjes se foshnjes se griseldes ky mafjoz i pa skrupellt SHPIFJA ME E MADHE DHE E TURPSME E STAFIT TE SDI RAMES ME LALI ERIN ME KJOSKA.

  5. Kush do qe te vjelle sonte, psh nqs ka dhimbje koke apo ka pire, mund te ndjeke Xhungen me Ramen.
    Por largoni femijet nga ekrani, kuptohet

  6. Te gjithe pa perjashtim vetem urrejtje,mllefi i madh ka pushtuar gjithe shpirtin.Qetesohuni,asgje nuk do te ndodhi sepse Zeni sapo u fejua per te treten here me dy femije ne kurriz.Nje lloj ere kane te gjithe,era nevojtore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu