• |
ide | kryesore

Victoria Beckham,në kopertinën e Vogue Australia (FOTO)

Paparazzi, Slider

Në kopertinën e fundit të “Vogue Australia” është pikërisht figura ikonike Victoria Beckham. Ajo feston 10 vjetorin e firmës së saj dhe shprehet e vendosur për të vazhduar suksesin e saj.


“Çfarë kam arritur këto 10 vite janë më shumë sesa mund të kisha ëndërruar. Ndihem sikur kam një jetë që bëj këtë që bëj. Jetoj dhe marrë frymë shtatë ditë të javës me këtë brand, kurrë nuk ndaloj apo të shkoj me pushime. Nuk e fik kurrë telefonin apo e-mailin. Është fëmija im i pestë.”- u shpreh ajo. Victoria tregon se fillimet kanë qenë të vështira me vetëm 3 punonjëse dhe e vetmja gjë që e ka ndihmuar është strategjia e ndjekur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu